2017-2018 Yılı Bahar Ek Sınava Giren Öğrenci Listesi 
Ders Kodu ve Adı : TRA 2110.1 - Türk Dil Bilgisi IV: Cümle Bilgi
Öğretim Üyesi / Görevlisi : Dr.Öğr.Üyesi Cihan ÇAKMAK 
No Öğrenci No Adı Soyadı Sınav Tarihi ve Saati
1 130103079 Demhat BAYDU 18.07.2018 10:00
Ders Kodu ve Adı : TRA 4212.1 - Seç - 3 Eski Türkçe Metin İncelemeleri
Öğretim Üyesi / Görevlisi : Dr.Öğr.Üyesi Cihan ÇAKMAK 
No Öğrenci No Adı Soyadı Sınav Tarihi ve Saati
1 130103079 Demhat BAYDU 18.07.2018  10:00
Ders Kodu ve Adı : MBO 3110.1 - Ölçme ve Değerlendirme
Öğretim Üyesi / Görevlisi : Ögr. Gör. ALTAN ÇAKMAK 
No Öğrenci No Adı Soyadı Sınav Tarihi ve Saati
1 130104005 Ramazan TURAN 18.07.2018  13:30
2 130105021 Sevde TUNÇ 18.07.2018  13:30
               
3 130105097 Sena DEMİR 18.07.2018  13:30
4 140103004 Ayşe Nur ÜNAL 18.07.2018  13:30
               
5 140103007 Hümeyra GÜNGÖR 18.07.2018  13:30
6 140103012 Sedef İLERİ 18.07.2018  13:30
               
7 140103025 Neslihan CEVHER 18.07.2018  13:30
8 140103033 Evan KILIÇ 18.07.2018  13:30
               
9 140103037 Kumru BULUT 18.07.2018  13:30
10 140103040 Ayşe ÖZEN 18.07.2018  13:30
               
11 140103043 Merve SUFRACI 18.07.2018  13:30
12 140103054 Sergen TEMİZKAN 18.07.2018  13:30
               
13 140103063 Saffet ÖZEN 18.07.2018  13:30
14 140103087 Mehmet DURUSOY 18.07.2018  13:30
               
15 140103097 Güzel BADAK 18.07.2018  13:30
16 140103099 Harun DÜZ 18.07.2018  13:30
               
17 140103101 Gülhan KIRDAĞ 18.07.2018  13:30
18 140104002 Harun KİŞİ 18.07.2018  13:30
               
19 140104003 Şakir ÇETİN 18.07.2018  13:30
20 140104006 Nizamettin ÇORAK 18.07.2018  13:30
               
21 140104009 Ali YILMAZ 18.07.2018  13:30
22 140104014 Emine ÇABUK 18.07.2018  13:30
               
23 140104016 Şueda OKKA 18.07.2018  13:30
24 140104019 Muhammed Yusuf Cemil AYDIN 18.07.2018  13:30
         
25 140104021 Servet KUTLU 18.07.2018  13:30
26 140104023 Burak KUMOVA 18.07.2018  13:30
               
27 140104027 Serhat GÜZELYÜZ 18.07.2018  13:30
28 140104033 Merve DEMİR 18.07.2018  13:30
               
29 140104035 Abdullah TÜRE 18.07.2018  13:30
30 140104041 Erkan ÖZKAN 18.07.2018  13:30
               
31 140104049 Büşra KARAKAYA 18.07.2018  13:30
32 140104051 Okan BAĞIŞLAR 18.07.2018  13:30
               
33 140104053 Gaffar Mert AYDIN 18.07.2018  13:30
34 140104059 Ümit ATSİZ 18.07.2018  13:30
               
35 140104062 Nazım ZEYDAN 18.07.2018  13:30
36 140104066 Yılmaz ÇELİKKOL 18.07.2018  13:30
               
37 140104071 Hakan TÜRK 18.07.2018  13:30
38 140104080 Ömer Faruk BİRİŞİK 18.07.2018  13:30
               
39 140104083 Emine Yelda SEZER 18.07.2018  13:30
40 140104092 Aykut PAKSOY 18.07.2018  13:30
               
41 140104095 Nazife KURT 18.07.2018  13:30
42 140104097 Ayşe ÜNLÜ 18.07.2018  13:30
               
43 140104099 Müjde BABAHAN 18.07.2018  13:30
44 140104103 Reyhan ELİBOL 18.07.2018  13:30
               
45 140104112 Mutlu İNCE 18.07.2018  13:30
46 140104118 Enver ÖZTÜRK 18.07.2018  13:30
               
47 140105006 Merve SÖNMEZ 18.07.2018  13:30
48 140105008 Ezgi ERTUĞRUL 18.07.2018  13:30
               
49 140105036 Fehmi KANKILIÇ 18.07.2018  13:30
50 140105056 Büşra KARABOYACI 18.07.2018  13:30
               
51 140105078 Emine EKİZ 18.07.2018  13:30
52 150103097 Murat DURUK 18.07.2018  13:30
               
53 160104096 Sergel AYDIN 18.07.2018  13:30
Ders Kodu ve Adı : FNA 1103.1 - Genel Matematik - I
Öğretim Üyesi / Görevlisi : Dr.Öğr.Üyesi AHMET DELİL 
No Öğrenci No Adı Soyadı Sınav Tarihi ve Saati
1 130105021 Sevde TUNÇ 18.07.2018  14:30
2 130105055 Aslı EVLİ 18.07.2018  14:30
               
3 140105010 Meral DİRİCAN 18.07.2018  14:30
4 140105080 Nazım İlter DOĞAN 18.07.2018  14:30
               
Ders Kodu ve Adı : FNA 2113.1 - Genel Fizik - III
Öğretim Üyesi / Görevlisi : Ögr. Gör. SAİT İNAN 
No Öğrenci No Adı Soyadı Sınav Tarihi ve Saati
1 130105021 Sevde TUNÇ 18.07.2018  11:00
2 140105017 Fulya DEĞİRMEN 18.07.2018  11:00
               
3 140105030 Merve CEYDELİOĞLU 18.07.2018  11:00
4 140105122 Ali KEKLİK 18.07.2018  11:00
               
5 3101160029 BARIŞ ÇINAR 18.07.2018  11:00
Ders Kodu ve Adı : FNK 3101.1 - Bilimsel Araştırma Yöntemleri
Öğretim Üyesi / Görevlisi : Dr.Öğr.Üyesi MERVE POLAT 
No Öğrenci No Adı Soyadı Sınav Tarihi ve Saati
1 130105055 Aslı EVLİ 19.07.2018  10:00
Ders Kodu ve Adı : FNA 2114.1 - Modern Fiziğe Giriş
Öğretim Üyesi / Görevlisi : Ögr. Gör. SAİT İNAN 
No Öğrenci No Adı Soyadı Sınav Tarihi ve Saati
1 130105097 Sena DEMİR 18.07.2018 10.00
2 140105019 Hasan Yıldırım ACAR 18.07.2018 10.00
               
3 140105078 Emine EKİZ 18.07.2018 10.00
4 3101160029 BARIŞ ÇINAR 18.07.2018 10.00
               
Ders Kodu ve Adı : FNA 3105.1 - İstatistik
Öğretim Üyesi / Görevlisi : Dr.Öğr.Üyesi Cenk YOLDAŞ 
No Öğrenci No Adı Soyadı Sınav Tarihi ve Saati
1 130105097 Sena DEMİR 18.07.2018 11.00
Ders Kodu ve Adı : FNA 3102.1 - Bilimin Doğası ve Bilim Tarihi
Öğretim Üyesi / Görevlisi : Dr.Öğr.Üyesi MERVE POLAT 
No Öğrenci No Adı Soyadı Sınav Tarihi ve Saati
1 130105116 Mustafa YAĞCI 19.07.2018  10:00
Ders Kodu ve Adı : FNA 3106.1 - Çevre Bilimi
Öğretim Üyesi / Görevlisi : Ögr. Gör. KADİR AKCAN 
No Öğrenci No Adı Soyadı Sınav Tarihi ve Saati
1 130105116 Mustafa YAĞCI 18.07.2018 11.00
Ders Kodu ve Adı : MBO 3109.1 - Ölçme ve Değerlendirme
Öğretim Üyesi / Görevlisi : Ögr. Gör. ALTAN ÇAKMAK 
No Öğrenci No Adı Soyadı Sınav Tarihi ve Saati
1 140101012 Ramazan ATEŞ 18.07.2018  13:30
2 140101038 Halid KARAGÖZ 18.07.2018  13:30
               
3 140101055 Göksu Rengin KOÇOĞLU 18.07.2018  13:30
4 140101075 Kübra KAYMAZ 18.07.2018  13:30
               
5 140101117 Tuğçe ER 18.07.2018  13:30
6 140101131 Gülcihan KARA 18.07.2018  13:30
               
7 140101144 Barış YAZAR 18.07.2018  13:30
Ders Kodu ve Adı : SNA 2101.1 - Türk Dili I: Ses ve Yapı Bil.
Öğretim Üyesi / Görevlisi : Dr.Öğr.Üyesi Cihan ÇAKMAK 
No Öğrenci No Adı Soyadı Sınav Tarihi ve Saati
1 140101059 Duygu DUYUM 18.07.2018 10:00
2 140101093 Mustafa DANİŞ 18.07.2018 10:00
               
3 140101144 Barış YAZAR 18.07.2018 10:00
Ders Kodu ve Adı : SNA 1112.1 - Temel Matematik II
Öğretim Üyesi / Görevlisi : Dr.Öğr.Üyesi Aysun Nüket ELÇİ 
No Öğrenci No Adı Soyadı Sınav Tarihi ve Saati
1 140101075 Kübra KAYMAZ 18.07.2018 14:30
Ders Kodu ve Adı : SNA 4115.1 - Görsel Sanatlar Öğretimi
Öğretim Üyesi / Görevlisi : Ögr. Gör. GÖKHAN YILDIZ 
No Öğrenci No Adı Soyadı Sınav Tarihi ve Saati
1 140101119 Kübra DAĞGÜDEN 18.07.2018 14:00
Ders Kodu ve Adı : YDI 1122.1 - Yabancı Dil II
Öğretim Üyesi / Görevlisi : Ögr. Gör. ALİ İHSAN KARAKAYA 
No Öğrenci No Adı Soyadı Sınav Tarihi ve Saati
1 140103051 Savaş ÇAKAL 19.07.2018 13:30
Ders Kodu ve Adı : TRA 3103.1 - Anlama Teknik.2: Dinle. Eğiti.
Öğretim Üyesi / Görevlisi : Ögr. Gör. SANİYE AĞGÜL 
No Öğrenci No Adı Soyadı Sınav Tarihi ve Saati
1 140103108 Emre OVACIK 18.07.2018 13:30
Ders Kodu ve Adı : MBO 4107.1 - Rehberlik
Öğretim Üyesi / Görevlisi : Ögr. Gör. Gürsel AKYEL 
No Öğrenci No Adı Soyadı Sınav Tarihi ve Saati
1 140103113 Hatice KAPLAN 18.07.2018 11:00
Ders Kodu ve Adı : TRA 4210.1 - Seç - 2 Alan Araştırmaları
Öğretim Üyesi / Görevlisi : Dr.Öğr.Üyesi RASİH ERKUL 
No Öğrenci No Adı Soyadı Sınav Tarihi ve Saati
1 140103113 Hatice KAPLAN 18.07.2018 13:30
Ders Kodu ve Adı : SBA 4102.1 - Türkiye Cumhuriyeti Tarihi - II
Öğretim Üyesi / Görevlisi : Doç. Dr. SERAP TABAK 
No Öğrenci No Adı Soyadı Sınav Tarihi ve Saati
1 140104006 Nizamettin ÇORAK 19.07.2018 14:00
Ders Kodu ve Adı : SBM 4214.1 - Seçmeli II (Türk Demokrasi Tarihi)
Öğretim Üyesi / Görevlisi : Doç. Dr. SERAP TABAK 
No Öğrenci No Adı Soyadı Sınav Tarihi ve Saati
1 140104025 Emre KUZU 19.07.2018 14:00
Ders Kodu ve Adı : FNA 2110.1 - Genel Kimya IV (Organik Kimya)
Öğretim Üyesi / Görevlisi : Ögr. Gör. GÜLBİN KIYICI 
No Öğrenci No Adı Soyadı Sınav Tarihi ve Saati
1 140105003 Kadriye Elif DEMİRAL 19.07.2018 13:30
2 3101160029 BARIŞ ÇINAR 19.07.2018 13:30
               
Ders Kodu ve Adı : FNA 1104.1 - Genel Matematik II
Öğretim Üyesi / Görevlisi : Dr.Öğr.Üyesi AHMET DELİL 
No Öğrenci No Adı Soyadı Sınav Tarihi ve Saati
1 140105010 Meral DİRİCAN 18.07.2018 13:30
2 140105017 Fulya DEĞİRMEN 18.07.2018 13:30
               
3 140105117 Hakver ÇAVDAR 18.07.2018 13:30
Ders Kodu ve Adı : MBO 4111.1 - Sınıf Yönetimi
Öğretim Üyesi / Görevlisi : Dr.Öğr.Üyesi Sezen TOFUR 
No Öğrenci No Adı Soyadı Sınav Tarihi ve Saati
1 140105039 Hasret YİĞİT 19.07.2018 14:00
Ders Kodu ve Adı : FNA 1108.1 - Genel Kimya II
Öğretim Üyesi / Görevlisi : Ögr. Gör. GÜLBİN KIYICI 
No Öğrenci No Adı Soyadı Sınav Tarihi ve Saati
1 140105138 Funda AKBAL 19.07.2018 13:30
Ders Kodu ve Adı : FNA 2109.1 - Genel Kimya III (Anal.Kimya )
Öğretim Üyesi / Görevlisi : Ögr. Gör. Dr. ÜMİT HÜSEYİN KAYNAR 
No Öğrenci No Adı Soyadı Sınav Tarihi ve Saati
1 140105138 Funda AKBAL 18.07.2018 14:00
Ders Kodu ve Adı : MBO 2109.1 - Ölçme ve Değerlendirme
Öğretim Üyesi / Görevlisi : Ögr. Gör. ALTAN ÇAKMAK 
No Öğrenci No Adı Soyadı Sınav Tarihi ve Saati
1 140119018 Ercan PAK 18.07.2018  13:30
  • Basinda Biz
  • ubs
  • Eğitim Kataloğu
  • Foto Arşiv
  • Mezunlar
  • dersprogramları
  • istek
  • wifi
  • akademikcv
  • mail
  • Kütüphane
  • googleplay
  • facebook
  • Youtube
  • Twitter
  • İnstagram
  • googleplus
  • formasyon
  • derslikler
Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik